درباره ما

آنچه باید در مورد آجر تیراژه بدانید

کارخانجات آجر تیراژه (تولیدکننده انواع آجر، آجر نما و آجر نسوز) در سال 1368 در استان اصفهان و با نام “آجر نمای خدادادی” آغاز به کار کرد. از ابتدای راه اندازی کارخانه، همواره طرح توسعه کمی و کیفی مدنظر بوده و در دستور کار این گروه قرارداشته است.در همین راستا در سال 1374 کارخانه آجر سهند تبریز با سابقه تولید از سال 1355 خریداری و به مجموعه اضافه گردید و در سال 1393 کارخانه آجر نمای خدادادی و کارخانه آجر سفال سهند تبریز در یکدیگر ادغام و تحت عنوان “گروه کارخانجات آجر تیراژه” به فعالیت خود ادامه می دهند.
در حال حاضر گروه کارخانجات تیراژه بر اساس استانداردهای ملی ایران (isiri007) و سایر استانداردهای بین المللی نظیر:
ISO2008:9001 / ISO 2004:14001 / OHSAS 2007:18001 و با برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، قادر به تولید انواع محصولات آجری شامل: آجر نسوز، رستیک، قزاقی(خشتی،دست ساز) و همچنین سایر محصولات سفالی نظیر سفال 10 و 15 و لفتون می باشد.
مشارکت در پروژه های بزرگ سازمان های خصوصی و دولتی، انبوه سازان و حضور فعال در بازارهای داخلی خارجی گویای کیفیت بالای محصولات این گروه هستند.
گروه کارخانجات آجر تیراژه دارای پرسنل متخصص، مجرب و آگاه بوده که به یاری حمد مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول و ارائه محصولات جدید پیش می برند.
رمز موفقیت گروه “قدرت تطبیق در پاسخگویی به نیازهای مشتری، استانداردهای ملی و بین المللی” است.در این گروه، مشتریان دارای ارزشی بالا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی، تحقیق وتوسعه خلاق، تجربه ملی و بین المللی و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که در تمام فرایندهای درونی و بیرونی شرکت جاری است پشتیبانی می گردد.
گروه کارخانجات آجر تیراژه تمام سعی و تلاش خود را به کار میگیرد تا کیفیتی درخور معماری ایرانی، اسلامی داشته باشد.

گروه بین المللی کارخانجات آجر تیراژه (خدادادی) با دارا بودن حدود نیم قرن تجربه در تولید انواع آجرهای نسوز ، نما ، سفال ، کف و … افتخار این را دارد که با کسب چهار ثبت اختراع در صنعت آجر و دریافت استانداردها و گواهینامه های معتبر و تولید با کیفیت ترین آجر و سابقه طولانی درصادرات به اکثر کشورهای منطقه و آسیای میانه، با کادری بسیار فنی و متخصص و دستگاههای بسیار پیشرفته در خدمت مردم عزیز ، فهیم و دقیق کشور عزیزمان باشد. گروه بین المللی کارخانجات آجر تیراژه (خدادادی) ، با حضور خود در اکثر نمایشگاههای ساختمان و با رزومه ای بسیار قوی در مجموعه های ساختمانی بزرگ و کوچک و پروژه های ملی و منطقه ای لمس واقعی و نگرش حقیقی کیفیت آجر و زیبایی منحصر به فرد محصولات خود را به دید همگان گذاشته است.

نام و نام خانوادگی(ضروری)